İNSERT, BROŞÜR DAĞITIM  HİZMETİ

Genellikle görsel toplu mailing yaparak geniş kitlelere kalıcı materyaller ile ulaşmayı hedefleyen müşteri gruplarının (Market, Restoran, Mağaza vb) tercih ettiği hizmet türüdür.

İl, İlçe, semt, mahalle segmentine göre hedef kitle belirlenir ve ilgili tanıtım görselleri posta kutusuna,  kapı kollarına  ya da bina girişlerine bırakılarak dağıtım ve tanıtımlar yapılır.

DURUPOST hizmet anlayışına göre detaylı raporlama ve performans sunumları geliştirilmiş olup, sektörde karşılıklı güvene dayalı yapılan bu hizmet, DURUPOST ile güven+kontrol edilebilir raporlamalar ile yapılmaktadır.

  • Broşürlerin dağıtılacağı ilçe, mahalle, site vb “hedef kitle”
  • Broşürlerin toplu olarak alımı yapılır, dağıtılacak hedef bölgede ekip lideri tarafından dağıtıma yönlendirilir.
  • Dağıtımlar, site içi ve cadde üzerindeki Apartman içi/dışı posta kutularına

Apartman içi daire kapılarına

Apartman giriş kapılarına poşetli olarak (Binaya giriş mümkün olmadığında)

İş yerlerine dağıtım şeklinde gerçekleşir.

Bu Hizmetimizde Sunduğumuz, Katma Değerli Kazanımlar ! 

– Posta kutusu olmayan binalara poşetli dağıtım imkanı sağlarız. Broşürlerinizin boyutuna göre hazırlanmış olan kapıya askı poşetlerimiz ile dağıtımlar temiz ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilir.

– Hedef kitle, potansiyel adet belirleme desteği. Broşür dağıtımı yapılacak bölgedeki hane sayısı ve müşteri segmentleri TÜİK bazlı ekonomik ve demografik veriler kullanılarak yapılır, potansiyel müşterilerin en etkin şekilde tespit edilmesi sağlanır.

– Dağıtım esnasında kurumsal kimlik uygulamaları. Dağıtımlar yapılırken dağıtım ekibimiz müşterimize ait  tişört, şapka, çanta vb  kullanarak müşteri kurumsal kimliğine uygun bir şekilde dağıtımlar yapılır, bu sayede fark edilir şekilde  tanıtımların yapılması sağlanır.

–  Web’den online takip , raporlama imkanı.  Broşür dağıtımları ile ilgili resimleme ve dağıtım raporlama işlemleri web’den kontrol edilebilmekte ve raporlama yapılabilmektedir.