E-TİCARET ÜRÜNLERİ AYNI GÜN VE ERTESİ GÜN TESLİMAT HİZMETLERİ

E-ticaret ürünlerinin alıcılarına hızlı ve yüksek teslimat oranları ile  ulaştırılmasını sağlarız. Gün içi ve ertesi gün teslimat hizmetleri ile müşterilerin tercih etmiş olduğu teslimat seçeneklerine göre teslimatlar gerçekleştirilir. Adresinde bulunamayan müşterilere ücretsiz olarak 2. ve 3. uğramalar yapılarak iade oranları mümkün olduğunca düşürülür, en yüksek oranda teslimat yapılması sağlanır.

Bu Hizmetimizde Sunduğumuz, Katma Değerli Kazanımlar ! 

– Geç saatte alım, ertesi gün teslimat imkanı. BKM verilerine göre  21.00- 22.00 saatleri arası e-ticaretten günün en çok alışveriş yapılan saatleri . Mevcut durumda saat 18.00’den sonra yapılan alışverişler ertesi gün kargoya verilip, bir sonraki gün dağıtıma başlıyor  3. ve 4. Gün teslimatlar yapılabiliyor. Durupost geç saate alım hizmeti sunarak saat 24.00’de alınan kargoların ertesi gün teslimatının yapılmasına olanak sağlamaktadır.

– Gün içi teslimat imkanı. Gün içerisinde saat 15.00’e kadar verilen kargoların aynı gün teslim edilmesi sağlanmaktadır. Müşteri tercihlerine göre  çeşitlendirilmesi gereken teslimat şekillerinin başında gelen gün içi teslimat seçeneği, kullanıcıların memnuniyet ve bağlılığına olumlu etki etmektedir.

– Yüksek Hacimli ve  Ağır gönderi taşıma. Beyaz eşya ve mobilya gibi 60 kg / desi ve daha büyük gönderilerin teslimatı mevcut şartlarda sorun olmaktadır. Gönderilerin geç teslimatı, bina girişine teslim edilip katlara çıkılmaması bu sorunların başında gelir. Durupost olarak randevu sürelerine uyarak, adreste  kata teslim, daireye teslimatlar yaparak müşteri memnuniyetini sağlarız.

 Randevulu teslimat imkanı. Alıcı kişilerin her zaman adreste bulunmaması, mobil olmaları gibi durumlarda gönderiler iade olmakta ve teslimat oranları düşmektedir. Bu tip durumlarda alıcılar ile irtibata geçerek randevu alarak müsait oldukları zamanlarda teslimatların gerçekleşmesine olanak sağlamaktayız.   

– Eksik ve hatalı adresli gönderilerin düzeltilmesi imkanı. Adresi hatalı,  mahalle, cadde,  sokak bilgileri olmayan, bina  no, kapı no, vb temel adres bilgilerinde eksiklik bulunan gönderilerin iade olmaması için çağrı merkezimizden aranarak adres tamamlaması ve güncellemesi yapılır,  güncel ve doğru adreslerine teslimatları sağlanır, güncel adresler tarafınıza raporlanır.

– Web service ile eş zamanlı veri akışı,   Web’den online takip imkanı.  Dağıtım durum detaylarının eş zamanlı olarak paylaşılması, raporlaması sağlanır, sipariş ve depodan çıkış aşamasından sonra tarafımızdan gerçekleştirilen sevkiyat ve teslimat aşamaları ile ilgili anlık durumun takip edilmesine olanak sağlanır.   

– Ücretsiz olarak sonsuz uğrama garantisi.  Bir defa uğrama yapılıp teslim edilemeyen gönderiler iade edildiğinde satışın iptali, müşteri kaybı gibi olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bu sorunun ortadan kalması için 2. 3. ve gerekirse diğer uğramaları ücretsiz olarak yaparak  gönderinin teslim edilmesini ve müşteri memnuniyetini sağlarız.

– İade gönderilerde iade ücreti alınmaması. Teslimatın sağlanması ile ilgili tüm çalışmalara rağmen gönderinin teknik yada müşteri tercihleri nedeni ile iade olması durumunda ek bir iade bedeli alınmaz.